До уваги абітурієнтів

Шановні абітурієнти та їх батьки!
Нагадуємо, що 23.07 о 18.00 завершується прийом заяв на 1-й курс.
У 2021 році #КафедраМаркетингуТорговельногоПідприємництваХНУ здійснює набір на 1-ий курс за бакалаврськими програмами згідно таких сертифікатів  ЗНО для спеціальностей:
075 “Маркетинг” та
076 “Підприємництво, торгівлятабіржовадіяльність” ОПП “Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика”:
1️ Українська мова і література;
2️ Математика;
3️ Біологія або історія України, або іноземна мова, або географія, або фізика, або хімія.
УВАГА☝☝☝
Дійсними є сертифікати ЗНО 2018-2021 рр.
Умови вступу на основі повної загальної середньої освіти:
Перелік документів
При подачі оригіналів документів для  здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти вступник подає такі документи:
☝заява, підписана особисто вступником;
☝документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
☝сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) 2018, 2019, 2020 та 2021 років;
☝3 копії документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт та довідка з Єдиного  демографічного реєстру);
☝3 копії довідки з податкової інспекції про ідентифікаційний код;
☝6 (шість) кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
– копію документів, що засвідчують право вступника на пільги при вступі (при наявності);
☝ довідка про можливість отримання “сільського коефіцієнту” (при наявності);
☝копія приписного свідоцтва або військового квитка.
Терміни проведення конкурсного відбору та зарахуваннями:
Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 18.00 години 28 липня 2021 року.
Вступники повинні виконати вимоги до зарахування (принести оригінали документів) до 18.00 години 02 серпня 2021 року.
Зарахування вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти відбувається: за державним замовленням не пізніше 09 серпня 2021 року; за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 30 вересня 2021 року.
У Хмельницькому національному університеті   створено інформаційно-консультаційний центр, який у період вступної кампанії безкоштовно надає послуги щодо реєстрації абітурієнтів та подачі ними електронних заяв у всі ВНЗ України.
Центр  розміщено в 3-му корпусі, аудиторія 103.
Приймальна комісія університету
Адреса: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська,11, навчальний корпус №3