💥Алла Бевза-спікер на LadyFest

💥Алла Бевза-спікер на LadyFest 21.09.23.

✔️Жіночий бізнес-форум обʼєднав близько 150 жінок, які розвивають свій бізнес та досягають все більших вершин.

✔️LadyFest – майданчик для нетворкінгу, обміну досвідом, розвитку власної особистості та лідерства.

✔️Алла Бевза:
▫️викладач кафедри маркетингу ХНУ;
▫️CEO&Co-owner маркетингового агентства The Kasta;
▫️викладач таргетингу на курсах;
SMM IT академії від Stfalcon.

✔️Алла ділилася досвідом:
▪️щодо SMM та таргетингу;
▪️акцентувала увагу на тому, що саме потрібно знати власникам бізнесу в даному векторі їх діяльності;
▪️розповідала про кейси, де власники бізнесу втрачали сторінки через свою надмірну довірливість або недосвідченість в сфері SMM та таргетингу.

✔️Захід відвідала завідувач кафедри маркетингу, к.е.н., доцент Ірина Закрижевська, яка поділилася своїми враженнями:
⠀📌LadyFest надзвичайно цікавий захід в плані комунікації жінок, які можуть і хотять поділитися власним досвідом та отримати підтримку або пораду;
⠀📌вражена виступом Алли, про зацікавленність аудиторії свідчить кількість піднятих телефонів з метою зафіксувати на фото та відео все, про що розповідала Алла.